Адміністрація Боровичского муніципального району | 23 лютого в Міському Будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений Дню захисника Вітчизни

26 лютого 2018

У цей день по всій країні вшановують воїнів від рядового до офіцера, всіх хто стояв, стоїть і буде стояти на захисті Вітчизни.

Програму відкрили курсанти відділу підготовки молодших спеціалістів військової частини №73535 «Маршем захисників Вітчизни». У цьому році День захисника Вітчизни ознаменований 100 -річчя з дня створення Червоної Армії. Саме 23 січня 1918 року вважається точкою відліку в славній історії вітчизняної армії. Цьому історичному моменту в програмі свята був присвячений відеоролик. Зі словами привітання до чоловічої частини нашого міста звернулися Глава Боровичского муніципального району Швагірев І.Ю. і військовий комісар г.Боровічі, Боровичского, Мошенського і Хвойнінского районів Осипов Г.В. Вони вручили пам'ятні медалі, присвячені «100-річчя Червоної Армії».

Зі сцени пролунали привітання від голови Ради ветеранів збройних сил Серебрякова С.Н. , А також депутата Ради депутатів г.Боровічі, керівника фракції КПРФ Бойцової Т.А. У відзначенні 100-річчя Червоної Армії Бойцова Т.А. також вручила пам'ятні медалі воїнам -інтернаціоналістам.

У святковій програмі віддали данину поваги і вдячності воїнам Великої Вітчизняної війни, воїнам-інтернаціоналістам, які пройшли Афганістан, воїнам, учасникам локальних воєн. В їх честь звучали оплески залу і виступали творчі колективи ДК. Не забули і майбутніх захисників Вітчизни. Дружними оплесками вітали курсантів військової частини №73535, присутніх в залі і що беруть участь в концерті. Вони напередодні свята взяли військову присягу.

Особливим моментом в програмі став виступ В.Майорова з піснею «Журавлі». Воно було присвячено всім героям Росії, загиблим в різні роки історії країни. Поки звучала пісня, зал стояв. Це було хвилююче і зворушливо.

У концерті взяли участь вокальні ансамблі «Брави ребятушки», рук. Л.Вересова, «Скерцо», рук. Н.Ніколаева, «Весна», рук.І.Піхтелева, «Зоряний дощ», рук.Е.Панова, хореографічні колективи «Талісман», рук.О.Анікіна, «Дух часу», рук.Н.Бадекіна, солісти В .Майоров, І. Іванов, Ю.Богданов, А.Иванов, А.Лубіна, М.Салагін.

У фіналі святкового концерту всі співали «Вперед, Росія!» І марширували разом з анс. «Скерцо» і курсантами військової частини.

Нам є чим пишатися і чим пишатися! У нас славні військові традиції і славна військова історія! Вперед, воїни Росії!

Дата створення матеріалу: 26-02-2018. Історія змін