Купити модні кросівки Adidas ZX 750 на сайті Sniker.ua

Q35455 Не так давно світ спортивного взуття отримав ще одного представника, ще одну нову модель, про зовнішній вигляд і зручність якої можна розповісти приблизно так: "ух ти", "круто", ну і додати пару-трійку не зовсім інтелігентних коментарів в тому ж дусі. Давайте подивимося, що у нас тут? Примітно, яскраво, стильно. Якість Adidas ZX750. Не позбавлене сенсу спортивного і супер-начинки, так як в них запросто можна влаштовувати собі легкі пробіжки і тренуватися в модному клубі. Вечірки, школа-інститут, кіно, кафе. Цікава забарвлення, висока зручна підошва, натуральні матеріали. Zдорово & Xтремально круто!

Верх: штучна замша, ріпстоп і текстиль.

Підошва: ЕВА і гумова суміш.

Колір: сірий + фіолетовий.

Модні тенденції повторюються - це знає навіть дитина. У цій статті ми поговоримо про виключення зі старого і перевіреного правила, про моделі, якій не довелося повертатися, через те, що вона просто не виходила з моди. Цим винятком, є чудова лінійка кросівок серії Adidas Originals , Яка зародилася 80-их. Саме тоді була створена класична форма бігового кросівка з футуристичним назвою ZX. Модель Адідас ZX настільки вдала, що від неї б не відмовилися навіть люди з дуже витонченим смаком.
Спочатку задумані як бігові кросівки, ZX пройшли довгий шлях вдосконалення. В результаті, захисту та амортизації стало більше, а стиль лише злегка допрацювали, зробивши їх бездоганними.
Завдяки дизайну і сучасних технологій ці кросівки Adidas гарні для всього: подорож, похід в клуб, кінотеатр, кафе, прогулянка по парку, вечір з друзями, спринт, навіть МАРАФОН - запросто! Прошарок з EVA - захистить стопу під час бігу, надійна фіксація від Adidas - охоронить «голеностоп» від вивиху, а стильне рішення і колір - виділить вас на тлі навколишніх і підкреслить вашу індивідуальність. Це кросівки, на які вам не набридне дивитися, і вони постійно будуть залучати до себе погляди оточуючих.
оригінальні кросівки Adidas ZX 750 , Якісно виконані за всіма стандартами знаменитого бренду. Дуже акуратно виконані шви і місця склейки. Завдяки відмінній замші міцної сітці, Adidas Originals ZX 750 довго вам прослужать. А для тих, хто вважає, що зовнішній вигляд - це далеко не все, є чудова новина: вони дуже зручні, і вашими стопами сподобається напевно!
Модні тенденції повторюються - це знає навіть дитина

Любителям вуличної культури припаде до смаку модель з сірої замші з фірмовими смужками Adidas фіолетового кольору, блакитними вставками і шнурками.

Ви консервативні і не бажаєте, щоб ваші кросівки кидалися в очі перехожим? - є рішення і для вас: модель сіро-синьо-червоної класичної забарвлення .

Любителям гострого і гаряченького - порекомендуємо пару пряного гірчичного кольору , Вже сміливості вам не позичати!

Боїтеся, що яскраві кольори дуже мазкі або носіть темний - ваш вибір Adidas ZX 750 Originals з чорної замші з сіркою сіткою.

Модель Adidas ZX 700 дещо легше, має більш спортивний силует, а замість текстильної сітки використана еластична тканина з вмістом лайкри.

Так само в нашому магазині ви зможете придбати легшу чудову жіночу модель Adidas Original ZX 700, яка припаде до смаку любителькам яскравою, м'якою і надзвичайно зручному взутті. Якщо балетки натерли мозолі, а від каблуків «ниють» ноги - одягніть на прогулянку ZX, нехай ваші ноги відпочинуть.

Давайте подивимося, що у нас тут?
Ви консервативні і не бажаєте, щоб ваші кросівки кидалися в очі перехожим?