Світлана Захарова. Всесвітньо відома балерина | Погодинна оренда танцювальної студії

1. Світлана Захарова. Всесвітньо відома балерина Світлана Захарова - балерина зі світовим ім'ям
  2. Прима Великого

Світлана Захарова. Всесвітньо відома балерина

Всесвітньо відома балерина

Світлана Захарова - балерина зі світовим ім'ям

Танцювальне мистецтво завжди мало високу ціну. Раніше дітей заможних батьків навчали спеціально запрошені для цієї мети вчителя. Пізніше, за радянських часів, кар'єра майбутніх знаменитостей починалася в танцювальних гуртках і студіях при Будинках дитячої творчості. зараз поширена погодинна оренда танцювальної студії . Навчання починається в обладнаному для цієї мети залі, де є все, що необхідно - хороший паркет, роздягальні, душ.

Танцювальна біографія балерини Світлани Захарової, яка народилася в 1979 році, не відрізняється від біографій сотень її однолітків. Вона почалася в 6 років, коли мама вперше привела її в хореографічний гурток займатися народними танцями. Але вже в десятирічному віці Світлана почала навчання в Київському хореографічному училищі. Її батько був військовослужбовцем і скоро отримав нове призначення в Східну Німеччину, тому, через чотири місяці довелося кинути навчання. Але вже через 6 місяців Світлана повернулася до Києва і знову спробувала вступити туди ж. Вона успішно склала іспити і була прийнята до другого класу, де викладала Валерія Сулегіна.

Закінчивши хореографічне училище через 6 років, балерина вирішила спробувати удачі в Міжнародному конкурсі молодих виконавців Vaganova-Prix, який проходив в Санкт-Петербурзі. Другий приз став для неї перепусткою на третій курс Вагановського академії, після закінчення якої вона надійшла в трупу Маріїнського театру. Тут з Захарової працювала досвідчений педагог Ольга Мойсеєва. Так вийшло, що обидві балерини скоро подружилися і з задоволенням співпрацювали один з одним досить тривалий час. Моїсеєва дуже допомогла молодій артистці в становленні її особистості.

Прима Великого

Сьогодні Захарова - прима-балерина Великого театру. Можна сказати, що вона одна з найбільш затребуваних на сьогоднішній день артисток балету. Серед її партнерів - артисти зі світовим ім'ям. Не раз вона брала запрошення брати участь в балетних трупах світового рівня. Серед її достоїнств критики відзначають дуже високу техніку виконання, великий акторський талант, чудові природні дані, відхід від шаблону у творчості і в побуті. Особливе захоплення викликає її величезний балетний крок (сверхрастяжка), який дозволив їй створити нову техніку танцю.

Вона ж вважає, що основна проблема російського балету - відсутність грамотних хореографів, що змушує звертатися до традицій західної балетної школи.

У житті вона дуже жива, енергійна, що не вірить у прикмети і впевнена в собі. Любить відпочивати в горах і не вміє готувати. А в мріях - балетний спектакль, поставлений спеціально для неї з ретельно підібраною музикою і сучасними спецефектами.