Тепер музей працює і у виїздному режимі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Незважаючи на напружену ситуацію у Донецьку, співробітники краєзнавчого музею  пропонують  відвідувачам  шкільних таборів,  які мають змогу працювати,  виїзні  музейні заняття та майстер-класи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Також у виїзному режимі продовжує роботу Музейна студія для людей з різними фізичними та соціальними потребами

Нещодавно музейники відвідали своїх давніх друзів — вихованців  Донецької міської громадської організації допомоги дітям-інвалідам та молодим  інвалідам «Радуга» з заняттям «Як жила первісна людина»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Разом ми  знайомилися зі  способом  життя, людини-збирача та людини-мисливця  у далекі  часи. Уважно роздивлялися експонати, які  співробітники підготували для показу поза музеєм, порівнювали давні знаряддя праці та полювання з сучасними. Спеціально для цього заняття були розроблені ігрові завдання та цікава гра «Відчуй себе первісним мисливцем»,  яку із задоволенням протестували вихованці та корекційні педагоги реабілітаційного центру «Радуга».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Наші слухачі були в захваті, задавали питання, розповідали про своє життя та ділилися враженням від почутого. Відверто кажучи, ця категорія людей завжди більш емоційна та вдячна, ніж звичайні музейні відвідувачі. Але зараз, у небезпечні  та  занепокоєнні дні, всі учасники «просвітньо-виїзного процессу» раділи самій  можливості  спілкування «як у мирні часи».  Жодного разу ми не пожалкували, що їхали на другий кінець міста та везли з собою  немаленькі  торби. В подяку за це ми отримали неймовірний заряд позитивних емоцій та натхнення.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На нас чекали! Нам радіють! Ми  змогли створити добрий та мирний простір!

Все ж таки музейна комунікація -   важлива  та потужна річ!

Олена Глубока — завідувач науково-просвітницького відділу