Туристичні стежки Донеччини

P6026563

Донеччина має величезні можливості для розвитку туризму: видатні гідрологічні, геологічні та біологічні пам’ятки природи, багате історичне минуле краю, численні пам’ятки історії та культури, курортні комплекси, десятки унікальних виробництв.

В Донецькому обласному краєзнавчому музеї відкривається міні виставка, присвячена розвитку туризму на території Донеччини.

Туризм у Донецькому краї з кожним роком стає різноманітнішим. Існують центри активного відпочинку, ландшафтні парки і заповідники, курортні комплекси, пішохідні та велосипедні шляхи, кінна рекреація, верхова їзда, гольф, водні та екстремальні види спорту, різноманітні парки розваг.

спорт

Також існують передумови для розвитку спеціальних видів туризму — сільського, промислового, ділового, екологічного, мисливського, спортивного, дитячого і молодіжного, сімейного, релігійного (паломницького), спелеотуризму.

Набуває популярності дитячий і молодіжний туризм, базою для якого стали близько 120 дитячих оздоровчих центрів і студентських таборів, приазовські курортні містечка Мелекіно і Ялта.