Вахта Пам’яті «Міус — фронт — 2013»

31 жовтня , пошукові організації України та Росії передали Військово-історичному музею «Твоїм визволителям Донбас», матеріали які були знайдені на теріторії області часів «Міус-фронту в 1943 р.

Вахта Пам’яті — це міжнародний проект, у якому беруть участь пошукові групи , громадські організації з різних регіонів України, Росії і не тільки. У ході пошукових робіт учасники організацій повертають з небуття зниклих безвісти солдатів Великої Вітчизняної війни, знаходячи їх останки, особисті речі, листи, документи, зброю і багато іншого.

На урочистій передачі були присутні школярі-учасники пошукових загонів шкіл Донецька, ветерани Великої Вітчизняної війни,  велика кількість тих, хто небайдужий до історії нашого краю. В урочистій атмосфері учасники «Вахти пам’яті» передали знайдені матеріали співробітникам музею.