Донецький обласний краєзнавчий музей став грантером Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» у програмі «і3»

Шановнi нашi відвідувачі! Донецький обласний краєзнавчий музей радо повідомляє, що став грантером Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» у програмі «і3» (ідея –імпульс – інновація) з представленим проектом «Музейна студія для людей з різними фізичними та соціальними можливостями» на суму 150 000 грн. Проект спрямований на інтеграцію людей з різними фізичними та соціальними можливостями в суспільство, на розширення можливостей музею.

У межах проекту планується розробка спеціальних екскурсійних модулів-програм перебування, програм музейної анімації, творчих майстерень для людей з різними фізичними та соціальними можливостями, розробка та виготовлення спеціалізованого обладнання, створення аудіовізуальної інсталяції, просторової аудіо інсталяції, видання дитячого музейного путівника, виготовлення 3D пазлів, розробка та виготовлення «м’яких етикеток», організація семінарів для обміну досвідом між музейними працівниками різних регіонів, створення тактильного фонду для особливих відвідувачів. Більш детальну інформацію Ви зможете дізнатися на сайті Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» у розділі програми «і3» (ідея – імпульс – інновація) www.i3grants.org.

Нагадаємо, що минулого 2012 року, наш музей приймав участь у проекті підтримки музеїв «Динамічний музей» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Серед 25 зареєстрованих заявок музеїв України, Донецький обласний краєзнавчий музей увійшов до 5 музеїв з найкращими проектами, які продовжували змагання у другому турі. Нажаль, наш музей не потрапив у «двійку» фіналістів, але отримав Сертифікат на книжкову колекцію «Великие музеи мира» від ЗАТ «Комсомольская правда» — Украина» та продовжив працювати у заданому напрямку, а один з результатів – вже бачимо.

Дякуємо, що Ви з нами!